Wszystko o WSK i Jawkach
  JIKOV 2917 PSb
 


1- korpus gaźnika
2- pływak
3- pokrywa komory pływakowej
4- dysza biegu jałowego
5- okapnik
6- śruba M5x8
7- śruba regulacyjna
8- nakrętka M6
9- pokrywa komory mieszania
10- sprężyna przepustnicy
11- iglica przepustnicy
12- zapinka przepustnicy
13- przepustnica
14- dysza główna (nr 68)
15- śruba regulacyjna przepustnicy
16- sprężyna zabezpieczająca
17- śruba z łbem soczewkowym M4x14
18- śruba M5x20
19- nakrętka M5x20
20- podkładka
21- króciec
22- uszczelka
23- uszczelka
24- oś zawieszenia pływaka
25- zawieszenia pływaka
26- zawór iglicowy kpl
27- uszczelka
28- śruba kpl
29- uszczelka
 
  Stronę odwiedziło już 61625 odwiedzający (149369 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=